O NAS

Kolejna już, jubileuszowa V edycja Triathlon Kraśnik będzie miała charakter Mistrzostw Polski zawodowców, a także grup wiekowych amatorów na dystansie olimpijskim. Będzie to także Finał Pucharu Polski na tym dystansie oraz sprincie. Wydarzenie zaplanowano na 26 sierpnia 2018 r. czyli ostatnią niedzielę sierpnia, tak jak w poprzednich edycjach.
Dziękujemy za zaufanie Polskiemu Związkowi Triathlonu oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego wyróżnienia. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby impreza była mistrzowska, również pod względem organizacyjnym. W Kraśniku pojawią się najlepsi zawodnicy w Polsce. Będzie to nie lada wyzwanie, gdyż spodziewamy się nawet tysiąca uczestników. Będziemy także obostrzeni przepisami i wytycznymi Polskiego Związku Triathlonu, co także wpłynie na przebieg i organizację zawodów – informują organizatorzy ze Strefy Triathlonu.
Zawody w Kraśniku na stałe wpisały się w triathlonową mapę Polski, gwarantując wysoki poziom sportowy i organizacyjny. Warto podkreślić, że strefa zmian podczas III Triathlon Kraśnik została oceniona jako najlepsza w Polsce w rankingu lepszytriathlon.pl. Organizatorzy wytyczając trasę dbają zarówno o aspekt sportowy jak i turystyczny. Wzrastająca frekwencja, profesjonalna organizacja, zawodnicy z różnych zakątków kraju, setki kibiców nad Zalewem Kraśnickim i na trasie są tego wymiernym przykładem.
Triathlon to wszechstronna dyscyplina sportu będąca połączeniem pływania, jazdy na rowerze i biegu wymaga od uczestników ponadprzeciętnej wytrzymałości i wytrenowania. Na zawodach ważniejsza od zwycięstwa jest walka z własnymi słabościami i przełamywanie kolejnych barier możliwości swojego organizmu, co doskonale oddaje motto zawodów: „Przegrywają, jedynie nieobecni.” Jak zapewniają organizatorzy zapisy wystartują już w tym roku.
Serdecznie zapraszamy na V edycję kraśnickiego triathlonu. Do zobaczenia 26 sierpnia 2018 r. nad Zalewem Kraśnickim.
Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.

TRIATHLON KRAŚNIK 2018

EDYCJA
5
ŚREDNIA TEMP. POWIETRZA PODCZAS ZAWODÓW
32
BUTELEK 0,5 WODY WYPITEJ PRZEZ STARTUJĄCYCH
14500
WOLONTARIUSZE NA TRI KRAŚNIK
115

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI