O NAS

Po ubiegłorocznych Mistrzostwach Polski na Dystansie Standart oraz Pucharze Polski na Dystansie Sprint oraz Super Sprint zapraszamy na kolejną edycję Triathlon Kraśnik 2019.
Wydarzenie zaplanowano na 25 sierpnia 2019 r. czyli ostatnią niedzielę sierpnia, tak jak w poprzednich edycjach.
Dziękujemy za Waszą obecność podczas poprzednich edycji i obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby w tym roku nasza impreza również była mistrzowska  – informują organizatorzy ze Strefy Triathlonu.
Zawody w Kraśniku na stałe wpisały się w triathlonową mapę Polski, gwarantując wysoki poziom sportowy i organizacyjny. Warto podkreślić, że strefa zmian podczas III Triathlon Kraśnik została oceniona jako najlepsza w Polsce w rankingu lepszytriathlon.pl. Organizatorzy wytyczając trasę dbają zarówno o aspekt sportowy jak i turystyczny. Wzrastająca frekwencja, profesjonalna organizacja, zawodnicy z różnych zakątków kraju, setki kibiców nad Zalewem Kraśnickim i na trasie są tego wymiernym przykładem.
Triathlon to wszechstronna dyscyplina sportu będąca połączeniem pływania, jazdy na rowerze i biegu wymaga od uczestników ponadprzeciętnej wytrzymałości i wytrenowania. Na zawodach ważniejsza od zwycięstwa jest walka z własnymi słabościami i przełamywanie kolejnych barier możliwości swojego organizmu, co doskonale oddaje motto zawodów: „Przegrywają, jedynie nieobecni.” Jak zapewniają organizatorzy zapisy wystartują już w tym roku.
Serdecznie zapraszamy na VI edycję kraśnickiego triathlonu. Do zobaczenia 25 sierpnia 2019 r. nad Zalewem Kraśnickim.
Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.

TRIATHLON KRAŚNIK FAKTY

EDYCJA
6
ŚREDNIA TEMP. POWIETRZA PODCZAS ZAWODÓW
24
BUTELEK 0,5 WODY WYPITEJ PRZEZ STARTUJĄCYCH
17500
WOLONTARIUSZE NA TRI KRAŚNIK
115

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI