O NAS

Gospodarz Mistrzostwach Polski na Dystansie Standart oraz Pucharze Polski na Dystansie Sprint oraz Super Sprint w 2018 roku zapraszama na kolejną edycję Triathlon Kraśnik .
Wydarzenie zaplanowano na 07 sierpnia 2022 roku.
Dziękujemy za Waszą obecność podczas poprzednich edycji i obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby w tym roku nasza impreza również była mistrzowska  – informują organizatorzy ze Strefy Triathlonu.
Zawody w Kraśniku na stałe wpisały się w triathlonową mapę Polski, gwarantując wysoki poziom sportowy i organizacyjny. Warto podkreślić, że strefa zmian podczas III Triathlon Kraśnik została oceniona jako najlepsza w Polsce w rankingu lepszytriathlon.pl. Organizatorzy wytyczając trasę dbają zarówno o aspekt sportowy jak i turystyczny. Wzrastająca frekwencja, profesjonalna organizacja, zawodnicy z różnych zakątków kraju, setki kibiców nad Zalewem Kraśnickim i na trasie są tego wymiernym przykładem.
Triathlon to wszechstronna dyscyplina sportu będąca połączeniem pływania, jazdy na rowerze i biegu wymaga od uczestników ponadprzeciętnej wytrzymałości i wytrenowania. Na zawodach ważniejsza od zwycięstwa jest walka z własnymi słabościami i przełamywanie kolejnych barier możliwości swojego organizmu, co doskonale oddaje motto zawodów: „Przegrywają, jedynie nieobecni.” Jak zapewniają organizatorzy zapisy wystartują już w tym roku.
Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję kraśnickiego triathlonu. Do zobaczenia  nad Zalewem Kraśnickim.
Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.

TRIATHLON KRAŚNIK FAKTY

EDYCJA
6
ŚREDNIA TEMP. POWIETRZA PODCZAS ZAWODÓW
24
BUTELEK 0,5 WODY WYPITEJ PRZEZ STARTUJĄCYCH
17500
WOLONTARIUSZE NA TRI KRAŚNIK
115

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI